Exkurze do Trutnova - 25.5.

21.05.2012 20:58

V pátek 25. května plánuji exkurzi do Trutnova. Sejdeme se normálně v 7.55 ve škole, do Trutnova vyrazíme linkovým autobusem v 8:30 (abychom mohli vystoupit Na Struze). Pak se vydáme směrem na Gablenz, lesem na Janský vrch, seběhneme dolů do městského parku, pak se vydáme na náměstí a náš výlet zakončíme v Dračí uličce.

Uvidíme, jak nám to vyjde časově, ale nebojte, oběd určitě stihneme. Autobusy zpět jedou ve 12.05 (přes Radeč, ve 12.30 v Úpice), ten nevím, jestli stihneme. Další jede ve 12.35 (přes Suchovršice, v 13.04 v Úpici), ten přichází nejvíc v úvahu. Pak jede ještě ve 13.05 (přes Radeč, ve 13.30 v Úpici), ale doufám, že stihneme ty dřívější. Kdyby něco, pro rodiče budu na mobilu. ;-) 

Na jízdné nevybírám, zaplatím z třídního fondu.

S sebou si vezměte batůžek se svačinou, pitím, psacími potřebami (budeme vyplňovat pracovní listy) a nějakým drobným kapesným (předpokládám, že na náměstí dáme chvilku rozchod - na zmrzlinu, párek v rohliku...). Oblékněte se přiměřeně počasí, vezměte si dobré botky (budeme přeci jen chvilku trajdat), možná pro jistotu i pláštěnku.

Pokud by se k nám chtěl připojit někdo z rodičů, určitě může.

V případě trvalého deště zůstaneme ráno ve škole a budeme se k radosti nás všech učit...;-)

—————

Zpět